Rašomasis stalas „Loft“ yra paprastas, bet tuo pačiu daugiafunkcinis gaminys. Šio baldo koncepcija kurta atsižvelgiant į augantį technologijų naudojimą, tokiu būdu orientuojantis į šiuolaikinius dirbančio žmogaus poreikius.

Stalas „Loft“ turi specialias nišas planšetėms ir mobiliesiems telefonams įstatyti bei laidams perkišti. Galinė sienelė gali pasitarnauti kaip atrama knygoms ar užrašams.


Daugiau informacijos – žr. Specifikacija


TemaHome

TemaHome

„TemaHome“ skaičiuoja ilgesnę nei trijų dešimtmečių patirtį baldų ir gyvenimo būdo industrijoje. Šios kompanijos kūriniai gimsta 76 845 m² teritorijoje į šiaurę nuo Lisabonos. Čia nuolat tobulinamos technologijos ir kuriamos inovacijos, projektuojami ir gaminami tik aukščiausios kokybės, paprasti bei patogūs daiktai.

„TemaHome“ kolekciją sudaro šiuolaikiniai baldai ir dekoratyviniai akcentai. Kolekcija išsiskiria moderniomis linijomis ir ypatingais dizainais, sukurtais ne vieną apdovanojimą pelniusių portugalų kūrėjų, tokių kaip Fernando Brizio ir Filipe Alarcão. Dėl „TemaHome“ dėmesio dizainui kiekvienas gaminys virsta nesenstančiu kūriniu, dažnai tampančiu kompanijos kliento identiteto dalimi.

Peržiūrėkite „TemaHome“ katalogą

Nuoroda į gamintojo svetainę: http://www.temahome.com/Informacija apie prekę
Matmenys Ilgis: 126 cm, plotis: 72 cm, aukštis: 89 cm
Apdaila Ąžuolas, matinė juoda
Medžiagos MDF, medžio masyvas kojos, medienos drožlių plokštė, metalas
Garantija 2 metai
Pristatymo informacija
Pristatymo trukmė Iki 7 savaičių

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

Loft rašomasis stalas

  • Gamintojas: TemaHome
  • Prekės kodas: 9003.053481
  • Dizaineris: Nuno Rosa
  • Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
  • 486.42 €

  • Prieš PVM: 402.00 €